• Dzień dziecka

• Dowozy na egamin klasy VIII

Dowozy na egzamin klasy VIII w dniach 23-25.05.2023 r.

7.40 – Biskupia Wola

7.45 – Kalska Wola

7.50 – Podolin

8.00 – Tychów

• ULKS zaprasza na treningi!

Zapraszamy na treningi tenisa stołowego w poniedziałki i środy, w godzinach 17-19.

• Zebrania Rady Rodziców

• SZKOLENIE CHEMIZACYJNE

• Zapraszamy na turniej!

Zajęcia tenisa stołowego są prowadzone w tym roku dzięku programowi "Klub 2022" i dotacji Urzędu Gminy w Czarnocinie.

• Zapraszamy na Bal karnawałowy!

• Upływa termin wpłat za obiady

Przypominam, że dzisiaj czyli 24.11.2022 r. upływa termin płatności za obiady zjedzone w październiku!!!

• Zmiana planu lekcji

Od 21.11.2022 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Proszę się znim zapoznać.

• Zmiana godzin trenigów tenisa stołowego

Ze względu na reorganizację pracy szkoły spowodowanej cateringiem  zmieniamy godziny treningów tenisa stołowego. Od jutra (czyli od 02.11.2022 r.) treningi tenisa stołowego będą odbywać się w godzinach 17 - 19. Zapraszamy wszystkich chętnych.

Zajęcia tenisa stołowego są prowadzone w tym roku dzięki programowi "Klub 2022" i dotacji Urzędu Gminy w Czarnocinie.

• Piknik rodzinny

Przypominamy dzieciom i rodzicom Szkoły Podstawowej w Szynczycach, że dzisiaj dla Was od godz. 13 do 18 Piknik rodzinny "Bezpieczeństwo nasza wspólna sprawa". Zapraszamy serdecznie.

• Zapraszamy naszych uczniów do wzięcia udziału w konkursach literackim i plastycznym. Wszystkie wiadomości poniżej.

• Treningi tenisa stołowego

Treningi tenisa stołowego będą się odbywać w poniedziałki środy, w godzinach 1800 – 2000.

Zapraszamy wszystkich chętnych

już 12 września 2022 r.

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Inauguracja roku szkolnego odbędzie się 1 września o godz. 9. Msza na rozpoczęcie roku odbędzie się o godzinie 800. Dzieci  docierają na mszę z rodzicami własnym transportem.

Plan lekcji jest już opublikowany.

• Odbiór zaświadczeń egzaminacyjnych klasy VIII

Zaświadczenia z egzaminu klasy VIII należy odebrać 08.07.2022 r.w sekretariacie, w godz. 8 - 14.

• Publikujemy list od Pani Agaty Bojanowskiej. Dziękujemy bardzo za miłe słowa pod adresem naszej szkoły.

• Wyniki rekrutacji na rok szkolny 2022/2023

Proszę Państwa, wszystkie dzieci, które złożyły wnioski o przyjęcie do oddziału przygotowania przedszkolnego i klasy pierwszej zostały przyjęte do naszej szkoły. Listy imienne przyjętych dzieci są wywieszone w budynku szkoły i na głównych drzwiach wejściowych do budynku. Ze względu na bezpieczeństwo dzieci nie publikujemy list imiennych w Internecie.

• Rekolekcje wielkopostne

Dzień dobry
    Proszę Państwa, rekolekcje wielkopostne w tym roku są w dniach 7-9.04.2022r. W dniach 7-8 kwietnia jest zorganizowany dojazd do kościoła i powrót dzieci do szkoły. Klasy 1-4 jadą autobusem ze szkoły na godzinę 8 rano a następnie będą przywiezione na lekcje. Klasy 4-8 jadą autobusem ze szkoły na godzinę 9 rano i będą przywiezione po rekolekcjach do szkoły na zajęcia.

Leszek Bińkowski

• Treningi tenisa stołowego

Zawiadamiamy wszystkich zainteresowanych, że od 21.03.2022 r. rozpoczynają się w naszej szkole treningi tenisa stołowego, w ramach działającego ULKS-u.

Treningi będą odbywać się w piątki środy, w godz. 1800 - 2000

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

• Komunikat dla rodziców

Proszę Państwa, jeżeli ktoś zgubił lub zapomniał login i hasło do dziennika elektronicznego proszę się zwracać w tej sprawie do wychowawców klasowych, dyrektora lub sekretarza szkoły.

Rodzice muszą się logować na swoje konta, żeby odczytać wiadomości wysyłane przez szkołę. Na kontach uczniów tej korespondencji nie widać. Prosimy nie udostępniać swoich loginów i haseł dzieciom.

Loginy i hasła mogą być przekazywane państwu osobiście lub w zaklejonych kopertach/ sklejonych kartach z informacją. Możliwe jest też przesłanie pocztą elektroniczną lub sms-em na państwa prywatne konta e-mail lub prywatne telefony, pod warunkiem, że uczniowie nie mają do nich dostępu.

Leszek Bińkowski