Lekcja z gadami Robimy zbroje Audycje muzyczne Cyrk w szkole Konkurs recytatorski Oglądamy "Krzyżaków" Otwarcie Ekopracowni

"Inne" lekcje...

Audycje muzyczne

... my nazywamy je koncertami. Ta nazwa została od czasu kiedy Pani Dyrektor Halina Gizińska nawiązała współpracę z Filharmonią Łódzką. Jej przedstawiciele przyjeżdżali do nas co miesiąc z koncertami. Potem tą rolę przejęło Łódzkie Towarzystwo Muzyczne. Niestety ŁTM przestało istnieć, zniknęło po 100 - latach szerzenia kultury wśród szerokich mas społeczeństwa. Szkoda, ktoś wpadł na koszmarny pomysł likwidacji tak zacnej instytucji. Na szczęście znaleźli się ludzie, którzy wyszli z ŁTM i stworzyli prywatne agencje. Dzięki właśnie takim ludziom dzieci w naszej szkole mogą nadal poznawać na żywo różnego rodzaju instrumenty, słuchać muzyki, brać czynny udział w nauce tańca. Doskonale się przy tym bawią.