Wigilia gminna

19 grudnia 2014 roku odbyła się na hali sportowej Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Czarnocinie wigilia dla mieszkańców Gminy Czarnocin, którą zorganizował nowo wybrany Wójt Pan Roman Miksa.

Imprezę poprowadziła Sekretarz Gminy Pani Barbara Sabat.

Pierwszy raz zorganizowano taką imprezę i zapraszając wszystkich chętnych mieszkańców naszej gminy.

Wystąpiły na niej:

1. Zespół ludowy "Ludowa Biesiada".

2. Orkiestra strażacka.

3. Dzieci i młodzież z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Czarnocinie - występ przygotował i akompaniował podczas niego Pan Marcin Ruta.

4. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szynczycach - występ przygotowali Pani Anna Kozal i Pan Jacek Wochna.

Po części artystycznej głos zabrali:

1. Wójt Gminy Czarnocin - Pan Roman Miksa

2. Przewodnicząca Rady Gminy w Czarnocinie - Pani Anna Janiczek

3. Dyrektor Zespołu Szkolno Gimnazjalnego - Pan Sławomir Dobrantz

4. Wikariusz Parafii Czarnocin pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - Ks. Krzysztof Górski.

Wszyscy przemawiający podziękowali mieszkańcom za przybycie na uroczystość i złożyli im świąteczne, i noworoczne życznia.

Przygotowano poczęstunek wigilijny dla przybyłych gości. Każdy mógł spróbować dań wigilijnych przygotowanych przez firmę "Bachus Restaurant & Pizza" z siedzibą w Czarnocinie ul. Główna 158. Posiłki podawały pracownice ZSG w Czarnocinie i UG w Czarnocinie.

Frekwenjca była napwdę duża - zabrakło miejsc siedzących na widowni!!!

Gratulujemy pomysłu!!!

Jak to wszystko wyglądało możecie zobaczyć w galerii.

Zdjęcia autorstwa Pani Wioletty Ruszkiewicz.

Galeria wigilijna