Dzień sportu z niesamowitymi gośćmi!

26 czerwca 2012 r. odbywał się w naszej szkole dzień sportu. Co roku nauczyciel wychowania fizycznego we współpracy z pozostałą kadrą pedagogiczną organizuje takie obchody połączone z rywalizacją dzieci w różnych dyscyplinach sportowych. Jednak tym razem mieliśmy okazję spotkać się z ludźmi, którzy brali udział w zawodach sportowych na światowym poziomie. Prezes Zarządu Hali Atlas Arena w Łodzi, Pan Krzysztof Maciaszczyk przyjechał do naszej szkoły z Panem Arturem Partyką  i Panem Filipem Walotką. Wizyta wzbudziła wśród dzieci ogromne zainteresowanie. Na to spotkanie przyjechali również absolwenci naszej szkoły kiedy dowiedzieli się jak świetnych będziemy mieli gości.

Panowie opowiadali jak wyglądało ich życie w szkole podstawowej. Jak trenowali i jeździli na zawody sportowe po całym świecie. Odpowiadali na pytanie dzieci. Rozdali dzieciom prezenty w postaci koszulek sportowych i toreb na biodra dla biegaczy oraz oczywiście autografy. Namawiali dzieci do uprawiania sportu. Przekonywali, że w każdej dziedzinie, jeżeli jest się tylko konsekwentnym i wytrwałym można osiągnąć sukces. W końcu zagrali z dziećmi w tenisa stołowego i uczestniczyli w zajęciach na hali sportowej. Dzieciaki wręczyły przybyłym gościom kwiaty i bombonierki. Goście natychmiast otworzyli otrzymane prezenty i roczęstowali czekoladki wśród dzieci co jeszcze bardziej ośmieliło uczestników spotkania do zacieśnienia znajomości ;).

Radość dzieci była ogromna o czym nie musimy Państwa przekonywać, zdjęcia zamieszczone na tej stronie opowiedzą resztę.

Linki do stron sportowców, którzy odwiedzili naszą szkołę:

Pan Filip Walotka w akcji przy stole tenisa stołowego

Pan Artur Partyka podczas rozgrywanego meczu

Pan Krzysztof Maciaszczyk przypomina sobie ze skupioną miną jak sam grał w tej szkole w tenisa stołowego

Sportowcy z absolwentkami naszej szkoły i uczniem oddziału przygotowaniu przedszkolnego

Na hali sportowej

Pan Filip Walotka w deblu z Kacprem Dybałą - obecnie naszym czołowym zawodnikiem ULKS Szynczyce

Pan Artur Partyka rozdaje autografy