Dzień Dziecka 04.06.2017 r.

Chcielibyśmy gorąco podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego festynu okazji Dnia Dziecka. Przypomnimy, że pomysłodawcą i organizatorem pierwszego takiego festynu jest

Pani Agata Bojanowska z Biskupiej Woli!

W szczególności dziękujemy:

1. Rodzicom ze szkół w Szynczycach i Czarnocinie za pomoc w przygotowaniach, pyszne ciasta i poświęcony czas.
  2. Dziewczynom, które robiłydzieciakom piękne tatuaże, Honoracie Olszewskiej, Sandrze Bojanowskiej i Lenie Florczyk.
  3. Dziewczynom, które pięknie malowały twarze dzieci, Beacie Derach, Ani Cebuli i trzem uczennicom ZSG w Czarnocinie.
  4. DJ-owi Hjdiemu za nagłośnienie i występującym z nim animatorkom.
  5. Dyrekcji szkół za wsparcie i pomoc.
  6. Wójtowi Gminy za zjednoczenie szkół, pomoc oraz dozorowanie naszej inicjatywy.

Szczególne podziękowanie kierujemy do naszych sponsorów, bez których ten festyn by się nie odbył.

1. Dziękujemy wszystkim uczestnikom balu karnawałowego, zorganizowanego przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Szynczycach, z którego dochódprzeznaczony został właśnie na ten cel.
  2. Radzie Rodziców z ZSG w Czarnocinie, która znaczną kwotą wsparła organizację imprezy.
  3. Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych z Urzędu Gminy w Czarnocinie.
  4. Masarni Kołodziejczyk za kiełbaskę na grille dla dzieci.
  5. Państwu Bogumile i Romanowi Maciejek, którzy wspomogli nas w organizacji balu i od 18 lat pomagają finansowo w organizacji imprez charytatywnych na rzecz dzieci.
  6. Agro Kocięba - Panu Bogdanowi Kociębie.
  7. Firmie „Maszyny Budowlane” – Panu Pawłowi Cabanowi.
  8. Radnemu Ireneuszowi Cabanowi.
  9. Przewodniczącej Rady Gminy Czarnocin – Pani Annie Janiczek.
  10. Panu Mirosławowi Płachciei wszystkim innym osobom, które nie zostały wymienione a czynnie włączyły się w organizację imprezy.

Dziękujemy za radość i uśmiech naszych dzieci.

Festyn dedykowaliśmy Marcelowi Kwietniowi. Marcel to dziecko z naszej gminy i jest bardzo chory. Chcieliśmy by w przyszłości bawił się i cieszył wraz z innymi, tutaj razem z nami. Chcieliśmy  wspomóc finansowo proces jego badań i leczenia, dlatego wystawiliśmy puszki na datki uczestników festynu. Zebrane pieniądze zostały przekazane rodzicom Marcelka.

Rada Rodziców przy Szkole Podstwowej w Szynczycach

Dyrektor Leszek Bińkowski